Jsme profesionálové

Jsme na trhu od roku 2007. Působíme po celé ČR s převahou v Královéhradeckém kraji. Najdete nás v Jičíně. Naši spokojení zákazníci jsou ale i v ostatních zemích EU. Díky naší poctivosti a přehledné kalkulaci se naši klienti stále vrací a doporučují nás svému okolí, což nás velice těší a díky tomu můžeme naše služby stále zlepšovat a rozšiřovat. Naši spokojení a stálí zákazníci jsou velké a střední firmy, fyzické osoby a sdružení.

Nabízíme vám všechny druhy zahradních prací. Celoročně udržujeme také veřejná i soukromá prostranství před obchodními domy nebo průmyslovými halami, takže naše práce je vidět.
V zimním období se věnujeme úklidu sněhu, aby se vám na silnicích a chodnících nic nestalo. Na práci používáme prověřenou a profesionální techniku, se kterou máme bohaté zkušenosti.
Nemáte na práci čas? Kontaktujte nás my rádi přijedeme a zdarma navrhneme nejlepší řešení.

Od roku 2011 profesionálně čistíme technologií PuraQleen převážně solární parky (FVE), rodinné domy se střešními konstrukcemi nebo průmyslové opláštění budov, či prosklené plochy. Mytí zajišťujeme individuálně buď ze země, plošiny nebo ze střechy.

Pro více informaci nás kontaktujte na tel. 777 123 001

Jsme držiteli certikifátu kvality čištění Solarjob.

Máte konkrétní dotaz nebo chcete poptat naše služby? Napište nám.

Copyright © 2015, Posekanitravy.cz. Všechna práva vyhrazena. Podpora | info@posekanitravy.cz | 777 123 001